سری دورم بازی زیبای تیرانداز بیگانه همراه با کرک برای شما کاربران محترم اماده شده است+Crack

 

بله دوستان بلاخره شماره دوم این بازی را نیز بنا به درخواست مکرر شما عزیزان در سایت قرار دادیم. (نسخه ۱ این بازی را میوانید در لینک:بازی تیر اندازی به بیگانگان (۱) Alien Shooter مشاهده کنید) در سری اول این گیم شما مشاهده میکردید که شخصیت بازی در تالار ها و تونل های مخوف و تاریک سرک میکشید و تمام موجودات را از بین میبرد و مناطق مسکونی را پاک سازی میکرد. ترس و دلهره ، وحشت و اوج هیجان، بار دیگر شما را با نسخه جدی بازی محبوب Alien Shooter شگفت زده خواهد کرد. حمله موجودات فرازمینی به انسان ها و نابود سازی نسل بشر ، از برنامه های انان است ، حال شما بار دیگر مامور شده اید به دل پناهگاه این موجودات یورش برده وانها را نابود کنید. اگر نسخه اول این بازی را که مدتی پیش در سایت گیم ایران منتشر شده را بازی کرده باشید متوجه گیم پلی زیبا و سراسر هیجان این بازی کوچک میشوید.

 

 

این بازی هم از نظر اندازه یا همام حجم و هم از نظر ظاهر به یک بازی کوچک بیشتر شباهت دارد ولی بعد از این که بازی را اجرا میکنید و مراحلی را پشت سر میگذارید تازه متوجه زیبایی و هیجان نهفته در مراحل بازی خواهید شد. تفاوت هایی که در این نسخه یعنی ورژن ۲ این گیم با ورژن قبلی را میتوان مشاهده کرد ، عبارتند از: سلاح های جدید ، مراحل کاملا زیباتر و بیشتر و البته رفع باگ های نسخه قبلی ، که از همه این موارد ، سلاح های جدید بیشتر به چشم میخورد. در ابتدای ورود به بازی شما با یک صفحه مواجه میشوید که انواع سلاح ها در ان مشاهده میشود ولی به علت اینکه شما پول یا همان ذخایر امتیاز به اندازه کافی ندارید ، فقط میتوانید کلت را انتخاب کرده و به بازی بپردازید ولی با گذشت یک مرحله از گیم ، میتوانید به ان صفحه بازگشته و هر کدام از سلاح ها را که مدنظر شماست ، خرید کنید. دشمنان شما دقیقا همان دشمنانی هستند که در سری قبلی این بازی مشاهده کرده بودید با این تفاوت که انها کمی باهوش تر شده اند و از طرفی چند موجود جدید نیز به انها اضافه شده است. بسته های افزایش سلامتی یا همان واژه معروف خودمان یعنی خون نیز در تمامی مراحل و در مکان های مختلف وجود دارد که با یک برنامه ریزی دقیق میتوانید در زمان مناسب که درصد سلامتی شما پایین می اید از انها استفاده کنید. چیز جالب و یا بهتر بگوییم عجیبی که شما در گیم پلی مشاهده میکنید این است که دشمنان شما خون قرمز ندارند و شما بعد از اینکه انها را نابود میکنید یک ماده سبز رنگ از خودشان به جای مگذارند که از روی انها میتوانید متوجه شوید که به کدام مناطق قبلا رفته اید و باید به کجاها سرک بکشید تا بتوانید مرحله را تمام کنید. در ابتدای هر مرحله ، شما در تاریکی مطلق قرار دارید ، و باید به دنبال کلید ژنراتور برق بگردید و بعد از پیدا کردن ان باید برق کل ساختمان را وصل کنید تا درهای سالن ها و اتاق ها نیز برای شما باز شود چون تمام راه های ورودی و خروجی دارای درهای تمام اتوماتیک برقی هستند. سرعت در هنگام نبرد با دشمن از اهمیت بالایی برخوردار است به گونه ای که وقتی دشمن به شما حمله میکند اگر شما یک جا ساکن باشید و بعد اقدام به تیر اندازی و مقابله با دشمن کنید ، قطعا شکست خواهید خورد ولی اگر مادام ، در طول نبرد به اطراف حرکت کنید و از دست دشمن فرار کنید و در همین حین نیز به انها تیر اندازی کنید ، میتوانید ان ها را از بین ببرید.

 

کنترل بازی:

برای بخش کنترل بازی نیز اقداماتی انجام شده است به نوعی که شما در هر مکان و مرحله از بازی میتوانید با فشار دادن کنید F1 به بخش راهنمای بازی رفته و راهنمای کلی کلید ها را نیز مشاهده کنید. برای مثال اگر میخواهید بین سلاح های خود سوئچ کنید یا با به نوعی انها را تعویض کنید فقط باید چرخ کوچک موجود روی ماموس و یا همان صفحه پیما را بچرخانید. نکته دیگری که در کنترل بازی میتوان مشاهده کرد این است که شما میتوانید با کلیک راست نیز به طرفین و جلود وعقب بروید ، این امکان برای ان دسته از افرادی که میخواهند فقط با ماوس کار کنند طراحی شده است به گونه ای که شما برای مثال وقتی میخواهید به سمت جلود و یا عقب بروید فقط کافی است در مکان مورد نظر یک کلیک راست انجام دهید تا شخصیت بازی ، دقیقا به ان مکان برود. موسیقی بازی نیز با توجه با گیم پلی بازی طراحی شده است به گونه ای که تلاش شده تا با ضرب اهنگ تند و خشن ، حس استرس و دلهره را به کاربر منتقل کند.

 

برای دیدن تصاویر در سایز بزرگ ، روی انها کلیک کنید

 

عکس بازی

عکس بازی

عکس بازی 

عکس بازی

 

 

دوستان محترم ، لطفا نظرات سازنده خود را برای ما ارسال کنید

 

 

کاربران گرامی تمامی فایل های دانلود شده از این سایت دارای رمز میباشند که باید آن ها را وارد کنید

 

 

دانلود با لینک مستقیم

حجم فایل: ۲۰ مگابایت

رمز فایل فشرده:   www.game-iran.com   (به کوچک بودن حروف توجه کنید)


منب:گیم ایران

 

 

 

+ نوشته شده توسط سهیل در جمعه دوم دی ۱۳۹۰ و ساعت 12:3 |